VYHODNOCENÍ

VELKÉHO KVÍZU

Pokud jsi vyplnil/a tento kvíz, tak ti byl obratem odeslán e-mail s kopiemi tvých odpovědí. V tomto e-mailu zjistíš počet získaných bodů, pokud v horní části daného e-mailu klikneš na tlačítko "Zobrazit skóre". Po tomto kliknutí budeš přesměrována na stránku, v jejíž horní části uvidíš "Celkový počet bodů". Získala jsi počet bodů uvedený před lomítkem, a to z celkového možného počtu bodů uvedených za lomítkem (např. údaj 5/7 znamená, že jsi získal/a 5 bodů, přičemž maximum bylo 7 bodů).

Cílem nebylo získat maximum bodů – cílem je pomoct ti zjistit, jak na tom jsi se svou osobní silou, co všechno pro tebe tato síla znamená a jestli chceš pracovat na jejím objevení a rozvoji.

Komentář k bodování otázek:

V každé z prvních 7 otázek bylo možné získat 1 bod. Bodem jsem ohodnotila odpovědi/postoje, které dle mého názoru nejsou příliš výhodné pro spokojený život.

Pokud jsme v dobrém kontaktu se svou osobní silou, tak si volíme postoje, které jsou podle mě prospěšné pro to, abychom v životě prožívali větší spokojenost. Takové postoje obsahují víru v naše možnosti a v nalezení uspokojivého řešení jakékoliv náročné situace.

Pokud si ale této své síly vědomé nejsme, pak si vybíráme postoje, v nichž jsou patrná nejrůznější omezení, které nám brání vidět možnosti řešení (nebo dané možnosti sice vidíme, ale např. ze strachu se jim vyhýbáme). V takových postojích se obvykle vzdáváme vlastní zodpovědnosti, kterou přenášíme na druhé, což si zpočátku vůbec nemusíme uvědomovat. V naší zodpovědnosti se skrývá právě ta naše osobní síla a pokud si ji ponecháme ve svých rukách, může nám přinést svobodu a spokojenost v nejrůznějších oblastech našeho života. Vzít si tuto sílu zpět do svých rukou je možné a ráda ti s tím pomůžu.

Tady je slovní hodnocení podle počtu získaných bodů:

0 až 3 body: Zdá se, že podporu v objevování osobní síly nyní nepotřebuješ. Stojíš převážně ve své síle a tvé postoje tomu odpovídají. Odpovídá tomu však i tvoje každodenní realita a také tvoje prožívání? Aneb žiješ díky těmto svým postojům spokojený život? Pokud tomu tak zatím není a uvítala bys na své cestě ke spokojenějšímu životu určitou formu podpory, pak využij moji speciální nabídku na zvýhodněnou 30minutovou terapeutickou konzultaci za pouhých 250,- Kč. Můžeme probrat nejen to, co aktuálně řešíš, ale i si společně ujasnit, jestli by naše spolupráce mohla být pro tebe užitečná. Platnost této nabídky je časově omezená - platí pouze 30 minut. Svůj termín si vyber tady.

4 až 7 bodů: Sama možná vnímáš, že svůj život nežiješ moc v lehkosti. Vypadá to, že jsi ztratila kontakt se svou osobní silou. Je na čase si tu sílu vzít zpět. Jsem tady, abych tě v tom podpořila. Rezervuj si svoji terapeutickou konzultaci, nyní za zvýhodněnou cenu 250,- Kč / 30min. Platnost této nabídky je časově omezená - platí pouze 30 minut. Využití zvýhodněné konzultace tě samozřejmě k ničemu nezavazuje. Během konzultace můžeme probrat cokoliv, co tě aktuálně trápí. Budeš-li chtít, můžeme se také podrobněji podívat na tvoje odpovědi v kvízu. Svůj termín si vyber tady.

Potkáme se?

Těším se na tebe,

Martina

P.S. Jako psycholožka spolupracuji s vybranými českými zdravotními pojišťovnami (VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA, RBP). Příspěvek těchto pojišťoven lze využít v rámci jejich preventivních programů. Ráda ti poskytnu bližší informace, jak můžeš příspěvek využít na následně domluvenou terapii - buď tuto možnost můžeme probrat během naší konzultace, nebo si tyto informace můžeš přečíst, pokud klikneš na některý z výše uvedených odkazů a následně se proklikneš na bližší podmínky.