Vyhodnocení kvízu

Pokud jsi vyplnil/a některý z těchto kvízů, tak ti byl obratem odeslán e-mail s kopiemi tvých odpovědí. V tomto e-mailu zjistíš počet získaných bodů, pokud v horní části daného e-mailu klikneš na tlačítko "Zobrazit skóre". Po tomto kliknutí budeš přesměrován/a na stránku, v jejíž horní části uvidíš "Celkový počet bodů". Získal/a jsi počet bodů uvedený před lomítkem, a to z celkového možného počtu bodů uvedených za lomítkem (např. údaj 5/9 znamená, že jsi získal/a 5 bodů, přičemž maximum bylo 9 bodů).

Cílem nebylo získat maximum bodů – cílem je pomoct ti zjistit, jak na tom jsi ve vybrané oblasti, které z odpovědí ti jsou bližší a jestli se chceš v tématu vystoupení z role oběti posunout, abys byla spokojenější sama sebou i se svými vztahy. Kvíz by ti tak měl odpovědět na otázku, do jaké míry ti můžu být v tuto chvíli nápomocná a tedy do jaké míry by ti mohly vyhovovat mnou poskytované terapeutické konzultace.

Komentář k bodování otázek:

V každé z prvních 4 otázek bylo možné získat 1 bod. Bodem jsem ohodnotila odpovědi/postoje, které dle mého názoru nejsou příliš výhodné pro spokojený život. Jsou v nich patrná nejrůznější omezení, které nám brání vidět možnosti řešení (nebo dané možnosti sice vidíme, ale např. ze strachu se jim vyhýbáme). V takových postojích se obvykle vzdáváme vlastní zodpovědnosti, kterou přenášíme na druhé, což si zpočátku vůbec nemusíme uvědomovat. V naší zodpovědnosti je síla a pokud si ji ponecháme ve svých rukách, může nám přinést svobodu a spokojenost v nejrůznějších oblastech našeho života. Vzít si tuto sílu zpět do svých rukou je možné a ráda ti s tím pomůžu.

Další 3 otázky mapovaly tvůj postoj k tématu práce s režimem oběti - body jsem ti přičetla tam, kde jsi projevil/a zájem na tomto tématu pracovat. Poslední 3 položky nebyly nijak bodově hodnoceny. Celkem bylo možné získat 9 bodů. Čím více bodů jsi získal/a, tím víc ti můžu být podle mého názoru nápomocná.

Tady je slovní hodnocení podle počtu získaných bodů:

1 až 4 body: Zdá se, že terapeutickou podporu nyní nepotřebuješ. Buď máš daná témata vyřešená, nebo je zatím nechceš řešit - to je v naprostém pořádku. Případně můžeš vyzkoušet jiný z mých kvízů a zjistit, jak jsi na tom v jiné oblasti. Pokud bys terapeutické konzultace uvítal/a a třeba by sis i chtěl/a ujasnit, jestli se mnou můžeš řešit jiná témata, pak určitě využij moji speciální nabídku na zvýhodněnou 30minutovou terapeutickou konzultaci za pouhých 250,- Kč. Můžeme probrat nejen to, co aktuálně řešíš, ale i si společně ujasnit, jestli by naše spolupráce mohla být pro tebe užitečná. Platnost této nabídky je časově omezená - platí pouze 30 minut. Svůj termín si vyber tady.

5 až 9 bodů: Vypadá to, že máš na čem pracovat - a hlavně o to teď sám/sama nejspíš stojíš! Proto neváhej a rezervuj si svoji terapeutickou konzultaci, nyní za zvýhodněnou cenu 250,- Kč / 30min. Platnost této nabídky je časově omezená - platí pouze 30 minut. Využití zvýhodněné konzultace tě samozřejmě k ničemu nezavazuje. Během konzultace můžeme probrat cokoliv, co tě aktuálně trápí. Budeš-li chtít, můžeme se také podrobněji podívat na tvoje odpovědi v kvízu. Svůj termín si vyber tady.

Potkáme se?

Těším se na tebe,

Martina