Psychoterapeutický balíček

JÁ VE SVÉ SÍLE

.: bližší pokyny :.


  1. Termíny online konzultací si můžeš prohlédnout (a po zaplacení objednávky zarezervovat) na tomto odkazu.

  2. Částku 18.700,- Kč, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašli na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným prvním termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže.

  3. Co když budeš potřebovat zarezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžeš e-mailem požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžeš využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.

  4. Online konzultace budou probíhat přes Skype - tento program si můžeš případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/.

  5. Na Skype mě najdeš pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace". Můžeš mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c. V domluveném čase následně zahaj Skype hovor - budu tě očekávat.

  6. Další informace k balíčku (odkaz na fb skupinu, info ke konzultacím v přírodě, ...) ti pošlu e-mailem.

QR kód

QR kód je nastaven na tzv. okamžitou platbu. Pokud chceš provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadej běžný bankovní převod.