Zvýhodněná Skype konzultace:

bližší podmínky

 1. Cena zvýhodněné konzultace činí 250,- Kč / 30 min. Běžná cena 30minutové konzultace je 700,- Kč. Zvýhodněnou konzultaci je možné využít pouze jedenkrát.
 2. Přijde vám, že v rezervačním systému zbývá málo volných termínů? Vybírat můžete i z termínů uvedených na odkazu zde, které už ale nabízím za plnou cenu.
 3. Pokud jste pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA, RBP nebo OZP, můžete na terapeutické konzultace využít příspěvek/body od těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního/benefitního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie, obvykle však postačí doložit pojišťovně doklad o úhradě konzultace. Bližší informace zde.
 4. Poté, co si na Calendly zvolíte termín a odešlete objednávku, bude vám odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJTE SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
 5. Částku 250,- Kč, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašlete na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným prvním termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže. Do poznámky pro příjemce prosím připište vybraný termín konzultace.
 6. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
 7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
 8. Podmínky ochrany osobních údajů můžete získat v PDF tady.
 9. Konzultace proběhne přes Skype - tento program si můžete případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/.
 10. Na Skype mě najdete pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace". Můžete mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c.
 11. V potvrzeném čase následně zahajte Skype hovor - budu vás očekávat.

Těším se na naše online setkání!

Martina

QR kód

QR kód je nastavený na tzv. okamžitou platbu. Pokud chcete provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadejte běžný bankovní převod.