Zvýhodněná Skype konzultace:

bližší podmínky

 1. Cena zvýhodněné konzultace činí 250,- Kč / 30 min. Běžná cena 30minutové konzultace je 700,- Kč. Zvýhodněnou konzultaci je možné využít pouze jedenkrát.
 2. Přijde ti, že v rezervačním systému zbývá málo volných termínů? Vybírat můžeš i z termínů uvedených na odkazu zde, které už ale nabízím za plnou cenu.
 3. Pokud jsi pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA nebo RBP, můžeš na terapeutické konzultace využít příspěvek těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie. Bližší informace zde.
 4. Poté, co si na Calendly vybereš termín, bude ti odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJ SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
 5. Částku 250,- Kč, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašli na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným prvním termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže. Do poznámky pro příjemce prosím připiš vybraný termín konzultace.
 6. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
 7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
 8. Podmínky ochrany osobních údajů můžeš získat v PDF tady.
 9. Konzultace proběhne přes Skype - tento program si můžeš případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/.
 10. Na Skype mě najdeš pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace". Můžeš mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c.
 11. V potvrzeném čase následně zahaj Skype hovor - budu tě očekávat.

Těším se na tebe!

Martina

QR kód

QR kód je nastavený na tzv. okamžitou platbu. Pokud chceš provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadej běžný bankovní převod.