Chceš být sebejistá a žít vztahy, ve kterých ti je dobře?

Přistihla ses, že občas funguješ v režimu oběti, a toužíš z něj vystoupit?


Chceš konečně převzít zodpovědnost za svůj život a díky tomu jej žít víc podle svých představ?


Ráda bys na splnění těchto svých přání pracovala v důvěrném prostoru terapeutických konzultací?


Jako psycholožka a terapeutka se zaměřuju zejména na podporu žen, které se cítí být připravené pracovat na vystoupení z role oběti. Jsi to ty?

Nabízím ti individuální terapeutické konzultace. Ať už se potkáme online, nebo osobně během procházky v Praze ve Stromovce, budu pro tebe vytvářet atmosféru přijetí a porozumění. To vše proto, aby ses mohla snáz zabývat svými myšlenkami, emocemi, potřebami a motivy, a hledat tak své vlastní cesty, jak opustit roli oběti a fungovat ve svém životě mnohem svobodněji. Zažiješ, že jsi schopná nacházet vlastní řešení a že si nemusíš říkat o rady od druhých lidí. A tuhle schopnost ti už nikdy nikdo nebude moct vzít.

Budu tvým největším fanouškem. Pocítíš moji důvěru ve tvoje schopnosti zařídit si život podle svých představ. Dostaneš se do kontaktu se svou osobní mocí a budeš-li chtít, začneš ji vědomě používat. Díky tomu si pro sebe zařídíš větší spokojenost v práci, ve vztazích, ve vztahu k sobě sama a budeš se cítit svobodnější a sebevědomější.

Poslechni si, jak konkrétně může vypadat terapie se mnou:

Mnou poskytované individuální terapeutické konzultace jsou pro tebe...

...VHODNÉ, POKUD:

  • je pro tebe stěžejní, aby ti bylo důvěřováno, že jsi schopná svoji situaci změnit sama – přestaneš se tak spoléhat rady od druhých a opustíš svoje přesvědčení, že ostatní lidé (nebo lidé, které si stavíš do pozice autority) jsou moudřejší než ty
  • chceš proto tedy "jen" laskavé provázení a zúčastněné spolubytí
  • věříš, že "pouhé" přijímající a empatické naslouchání spolu s mými reflexemi může mít terapeutický efekt
  • dává ti smysl konzultovat o víkendu – možná oceníš, že se nebudeš muset pokoušet skloubit terapii s prací nebo jinými všedními povinnostmi

...NEVHODNÉ, POKUD:

  • se ti nyní nehodí konzultovat o víkendu
  • očekáváš vedení, rady nebo informace
  • chceš pracovat pomocí různých seberozvojových technik
  • radši bys na vystoupení z role oběti pracovala ve skupině podobně naladěných lidí


 V takovém případě tě možná osloví jiné moje služby – podpůrná fb skupina Sama sobě terapeutkou nebo chystaný online kurz – případně je možné spolu vše kombinovat, protože všechny moje služby se vzájemně doplňují.


Ladíme spolu?


Nejseš si jistá, jestli je to pro tebe to pravé? Prober to se mnou během 20minutové bezplatné online konzultace!