Terapeutické konzultace

Skype nebo telefonické konzultace


Z DŮVODU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ DOČASNĚ NEKONZULTUJI.

NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE JSOU TEDY POUZE ORIENTAČNÍ, OBJEDNÁNÍ MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÉ.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MI MŮŽETE ZASLAT VÁŠ DOTAZ PŘES E-PORADNU.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Jak pracuji

Poskytuji individuální konzultace pro dospělé, tzn. pro jednotlivce. Při své práci uplatňuji nedirektivní přístup. Druhého člověka respektuji jako svébytnou osobu, která je zodpovědná za svůj způsob života. Věřím, že každý jsme tím nejlepším expertem na svůj život a nikoliv na život ostatních. Mně pak nepřísluší udílet jakékoliv rady, protože jsem přesvědčená, že všechny potřebné zdroje má klient k dispozici uvnitř sebe.

Mým úkolem je vytvářet takové podmínky, abyste se jakožto klienti cítili během konzultace přijímaní a vnímali bezpečný prostor pro zabývání se svými nejrůznějšími myšlenkami, emocemi, motivy či potřebami a abyste nacházeli možná řešení sami v sobě. V konzultacích věnuji maximální možné úsilí aktivnímu naslouchání a sdělování druhému, jak mu v dané chvíli rozumím. Věřím, že takový způsob kontaktu s lidmi může mít terapeutický efekt.

V jakých situacích se na mě můžete obrátit?

Trápí-li vás životní nespokojenost, cítíte-li potřebu změny nebo potřebu podpory, a to zejména v oblasti mezilidských vztahů a v oblasti vašeho aktuálního vztahu k sobě sama, k práci, studiu a dalším činnostem. Zkrátka - pokud se chcete cítit lépe sami se sebou i s druhými lidmi.

Podmínky spolupráce

Individuální terapeutické konzultace probíhají prostřednictvím služby Skype (tento program si můžete případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/) nebo telefonicky.

Na Skype mě najdete pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace" (můžete mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c).

Termín skype i telefonické konzultace je potřeba domluvit vždy předem, a to buď telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář (viz. kontakty).

Cena jedné konzultace v délce 50 min. činí xxxx Kč, splatné bankovním převodem (č. ú. 670100-2215329064/6210) před zahájením konzultace.

Objednáním se, tj. vzájemným domluvením se na termínu konzultace, souhlasíte s těmito podmínkami a dále se zásadami ochrany osobních údajů. Tyto zásady upravují zejména způsob, jakým budu nakládat s vašimi kontaktními údaji, které mi poskytujete za účelem objednání se a provádění platby (jméno, telefon, e-mail, příp. fakturační údaje).

V domluvený čas zahajte hovor - budu vás očekávat. V případě skype konzultace je na vás, jestli zvolíte videohovor nebo audiohovor bez obrazu.

Můžeme konzultovat jednorázově i se domluvit na dlouhodobější spolupráci. Z každého domluveného termínu je možné se omluvit minimálně 24 hodin předem, jinak je potřeba danou konzultaci uhradit. Termín rezervuji vždy pouze pro vás a v kratší lhůtě zpravidla není možné jej nabídnout jiným klientům tak, aby jej mohli využít.

Z konzultací se nepořizují žádné záznamy. O průběhu konzultací nepředávám informace třetím osobám. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami. Zachovávám mlčenlivost.

MOMENTÁLNĚ NEKONZULTUJI, ALE V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU MŮŽEME BÝT V KONTAKTU PŘES E-PORADNU.