Konzultace ve Stromovce v Praze:

bližší podmínky

  1. Pokud jsi pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA nebo RBP, můžeš na terapeutické konzultace využít příspěvek těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie. Bližší informace zde.
  2. Poté, co si na Calendly zvolíš termín a odešleš objednávku, bude ti odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJ SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
  3. Příslušnou částku zašli na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla doručena nejpozději 2 dny před zvoleným termínem konzultace. Do poznámky pro příjemce prosím napiš vybraný termín konzultace.
  4. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
  5. Konzultace lze v rezervačním systému rezervovat opakovaně, avšak podmínkou pro provedení další rezervace je skutečnost, že všechny předchozí rezervované termíny byly v pořádku uhrazeny. (V případě balíčku konzultací tedy prosím rezervovat nejprve první konzultaci, následně uhradit cenu za celý balíček a poté - ať už naráz nebo postupně - rezervovat zbývající 4 konzultace.)
  6. Potřebuješ rezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžeš e-mailem požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžeš využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.
  7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
  8. Podmínky ochrany osobních údajů můžeš získat v PDF tady.
  9. V domluvený čas se potkáme cca 600m (cca 10min. chůze) od tram Výstaviště, a to u oranžového stánku s občerstvením BISTRO NO.2 (odkaz na mapy.cz: https://mapy.cz/s/revulovude). Po 50min. se vrátíme zpět k bistru.

Těším se na tebe!

Martina