Konzultace ve Stromovce v Praze:

bližší podmínky

  1. Pokud jste pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA, RBP nebo OZP, můžete na terapeutické konzultace využít příspěvek/body od těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního/benefitního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie, obvykle však postačí doložit pojišťovně doklad o úhradě konzultace. Bližší informace zde.
  2. Poté, co si na Calendly zvolíte termín a odešlete objednávku, bude vám odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJTE SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
  3. Příslušnou částku, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašlete na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže. Do poznámky pro příjemce prosím připište vybraný termín konzultace.
  4. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
  5. Konzultace lze v rezervačním systému rezervovat opakovaně, avšak podmínkou pro provedení další rezervace je skutečnost, že všechny předchozí rezervované termíny byly v pořádku uhrazeny. (V případě balíčku konzultací tedy prosím rezervovat nejprve první konzultaci, následně uhradit cenu za celý balíček a poté - ať už naráz nebo postupně - rezervovat zbývající 4 konzultace.)
  6. Potřebujete rezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžete e-mailem (maierova.martina@gmail.com) požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžete využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.
  7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
  8. Podmínky ochrany osobních údajů můžete získat v PDF tady.
  9. V domluvený čas se potkáme cca 600m (cca 10min. chůze) od tram Výstaviště, a to u oranžového stánku s občerstvením BISTRO NO.2 (odkaz na mapy.cz: https://mapy.cz/s/revulovude). Po 50min. se vrátíme zpět k bistru.

Těším se na naše setkání!

Martina

QR kódy

1.190,- / 4.950,-

QR kódy jsou nastaveny na tzv. okamžitou platbu. Pokud chcete provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadejte běžný bankovní převod.