Konzultace ve Stromovce v Praze:

bližší podmínky

  1. Pokud jsi pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA nebo RBP, můžeš na terapeutické konzultace využít příspěvek těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie. Bližší informace zde.
  2. Poté, co si na Calendly zvolíš termín a odešleš objednávku, bude ti odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJ SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
  3. Příslušnou částku, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašli na účet č. 670100-2215329064/6210,a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže. Do poznámky pro příjemce prosím připiš vybraný termín konzultace.
  4. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
  5. Konzultace lze v rezervačním systému rezervovat opakovaně, avšak podmínkou pro provedení další rezervace je skutečnost, že všechny předchozí rezervované termíny byly v pořádku uhrazeny. (V případě balíčku konzultací tedy prosím rezervovat nejprve první konzultaci, následně uhradit cenu za celý balíček a poté - ať už naráz nebo postupně - rezervovat zbývající 4 konzultace.)
  6. Potřebuješ rezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžeš e-mailem požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžeš využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.
  7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
  8. Podmínky ochrany osobních údajů můžeš získat v PDF tady.
  9. V domluvený čas se potkáme cca 600m (cca 10min. chůze) od tram Výstaviště, a to u oranžového stánku s občerstvením BISTRO NO.2 (odkaz na mapy.cz: https://mapy.cz/s/revulovude). Po 50min. se vrátíme zpět k bistru.

Těším se na tebe!

Martina

QR kódy

1.190,- / 4.950,-

QR kódy jsou nastaveny na tzv. okamžitou platbu. Pokud chceš provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadej běžný bankovní převod.