Konzultace v pracovně v Praze:

bližší podmínky

  1. Konzultovna se nachází na adrese Školská 32, Praha 1 (nedaleko tram zastávky Vodičkova, resp. stanice metra Můstek).

  2. Pokud jste pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA, RBP nebo OZP, můžete na terapeutické konzultace využít příspěvek/body od těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního/benefitního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie, obvykle však postačí doložit pojišťovně doklad o úhradě konzultace. Bližší informace zde.
  3. Předchozí objednání a úhrada předem jsou nutné. Objednávku termínu zatím provedete přes e-mail maierova.martina@gmail.com.

  4. Příslušnou částku, která je splatná do 7 dnů od vystavení objednávky, zašlete na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla zároveň doručena nejpozději 2 dny před zvoleným termínem konzultace. Pro platbu lze využít QR kód níže. Do poznámky pro příjemce prosím připište vybraný termín konzultace.
  5. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
  6. Potřebujete rezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžete e-mailem (maierova.martina@gmail.com) požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžete využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.
  7. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
  8. Podmínky ochrany osobních údajů můžete získat v PDF tady.
  9. V domluvený čas následně zazvoňte na zvonek "V sobě doma" a poté vyjděte po schodech do nejvyššího patra (prostory nejsou bezbariérově přístupné).

Těším se na naše setkání!

Martina

QR kódy

1.190,- / 4.950,-

QR kódy jsou nastaveny na tzv. okamžitou platbu. Pokud chcete provést standardní platbu, která však může trvat i několik pracovních dní, pak zadejte běžný bankovní převod.