"Ach jo, zase přijde on/ona!"


Snad každý, kdo pracuje s lidmi, to někdy zažil.

Fyzioterapeuty nevyjímaje.


Poznej blíž svého neoblíbeného klienta i sebe sama a navrhni si svoje vlastní akční kroky, jak se zas ve své fyziopraxi cítit líp.

Kdo pro tebe LADIČKU NA KLIENTY sestavil?

Mgr. Andrea Valošeková

Fyzioterapeutka a sociální pracovnice, absolventka sebezkušenostního modulu výcviku v psychodynamické psychoterapii SUR, kurzu krizové intervence a dalších seberozvojových kurzů. Andrea směřuje k celostnímu pohledu na člověka, vystudovala koordinovanou rehabilitaci. Vyznává efekt skupinové dynamiky a podpůrnost otevřeného sdílení. Aktuálně působí jako OSVČ v oblasti fyzioterapie a je rehabilitační poradkyní projektu Neztratit se ve stáří. Má víc než 25 let praxe v sociálních službách a zdravotnictví. Žije s manželem a 4letým křížencem Brekym.

Mgr. Martina Maierová

Psycholožka, terapeutka, absolventka psychoterapeutického výcviku v Integrativní rodinné terapii a řady nejrůznějších kurzů (motivační rozhovory, krizová intervence, práce se skupinou, koučování, rodinné poradenství, mediace atp.) Frekventantka psychoterapeutického výcviku v přístupu zaměřeném na člověka (PCA) a dlouholetá účastnice seberozvojové encounterové skupiny. Autorka svépomocných technik pro duševní pohodu a máma 20měsíční dcery. Práci s lidmi se začala věnovat v roce 2006 a většinu času se pohybovala v neziskových organizacích poskytujících sociální služby osobám v komplikovaných mezilidských vztazích.

Každý fyzioterapeut má svého neoblíbeného klienta a někdy se na něj fakt vůbec netěší.


Souhlasíš s tímto tvrzením?

Chceš se zase těšit na své klienty?


Vyplň níže svoje údaje a získej PDFko ZDARMA. Co díky němu získáš?

  • díky vhodně zvoleným otázkám si snáz uvědomíš, co přesně ve vztahu k danému klientovi cítíš a co tvoje emoce způsobuje
  • pochopíš, že tvoje cítění je naprosto v pořádku
  • navrhneš si svoje vlastní řešení

Jdeš do toho s námi?

Zadej svoje údaje zde a získej PDFko zdarma.