Když musíte být doma a potřebujete podporu.

Skype konzultace zdarma do 31.5.2020

Mimořádná doba mě přivedla k mimořádným řešením. Vyhlášení nouzového stavu a omezení pohybu nám všem velí být co nejvíce doma a ven vycházet jen ve vládou vymezených případech. Vládní opatření trvají již nějakou dobu, navíc někteří mají toto období ještě prodloužené karanténou. Jsou zavřené školy, řada lidí pracuje z domova, náš svět a způsob našeho fungování se změnil. Každý vzniklou situaci prožíváme po svém a čelíme jí svým vlastním způsobem. Některým z nás v této situaci nemusí být vůbec dobře.

Pokud vás trápí například:

 • strach z onemocnění a máte obavy o sebe či o své blízké,
 • máte "ponorku" z trávení většiny času doma a z nadměrného kontaktu s členy vaší domácnosti,
 • nebo se naopak díky omezením nemůžete se svými blízkými vůbec stýkat,
 • nevíte, jak naložit se získaným volným časem,
 • a nebo na druhou stranu netušíte, jak se popasovat s náporem nových povinností (např. s rolí pracujícího z domova, který se navíc ještě potřebuje starat o děti a zajistit jim mimo jiné domácí výuku),
 • případně se potýkáte s jakoukoliv nejistotou ohledně vaší budoucnosti, zaměstnání a výdělku,

a pokud nehledáte konkrétní rady (které se většinou dají dohledat na internetu), ale potřebujete spíš posdílet své obavy, uvolnit emoce a srovnat si myšlenky, pak bych vám ráda nabídla bezplatné skype konzultace:

 • tyto podpůrné individuální konzultace jsou určeny pro osoby starší 18 let
 • každá konzultace trvá max. 50 minut
 • je možné ji využít jednorázově i opakovaně - max. však 1x za týden
 • bezplatnost konzultací bude trvat až do odvolání (aktualizace: do 31.5.2020)


Jak pracuji

Poskytuji individuální konzultace pro dospělé. Při své práci uplatňuji nedirektivní přístup. Druhého člověka respektuji jako svébytnou osobu, která je zodpovědná za svůj způsob života. Věřím, že každý jsme tím nejlepším expertem na svůj život a nikoliv na život ostatních. Mně pak nepřísluší udílet jakékoliv rady, protože jsem přesvědčená, že všechny potřebné zdroje má klient k dispozici uvnitř sebe.

Mým úkolem je vytvářet takové podmínky, abyste se jakožto klienti cítili během konzultace přijímaní a vnímali bezpečný prostor pro zabývání se svými nejrůznějšími myšlenkami, emocemi, motivy či potřebami a abyste nacházeli možná řešení sami v sobě. V konzultacích věnuji maximální možné úsilí aktivnímu naslouchání a sdělování druhému, jak mu v dané chvíli rozumím. Věřím, že takový způsob kontaktu s lidmi může mít terapeutický efekt.

Z konzultací se nepořizují žádné záznamy. O průběhu konzultací nepředávám informace třetím osobám, nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami. Zachovávám mlčenlivost.


Jak můžete nabízené skype konzultace využít?

 • připravte si svůj skype účet (skype si můžete případně stáhnout například zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/)
 • kontaktujte mě přes formulář níže nebo na e-mailu maierova.martina@gmail.com - ozvu se vám zpět a navrhnu vám možné termíny pro první konzultaci (odpolední/večerní časy)
 • na skype mě najdete pod jménem:

  "Martina Maierová - Konzultace" (můžete mě dohledat mj. kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c)

 • doporučuji zajistit si na konzultaci klid a soukromí, ačkoliv rozumím, že v některých domácnostech to teď může být složitější

 • v domluvený čas zahajte hovor - budu vás očekávat
 • v případě, že se domluvené konzultace nebudete moci z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, prosím informujte mě co nejdříve na e-mailu maierova.martina@gmail.com (nebo přes kontaktní formulář níže), abych daný termín mohla případně nabídnout někomu jinému


Těším se na naše setkání, byť uskutečněné touto formou. I pro mě je to nová situace. Věřím ale, že společně to zvládneme:-)


Domluvte si termín vaší skype konzultace:

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami zpracování osobních údajů.


Nezaujaly vás skype konzultace? Využijte možnost bezplatného písemného poradenství (e-poradna).