Online konzultace

Zvýhodněná skype konzultace v rámci online kurzu Vysněný život

Online konzultace probíhají prostřednictvím služby Skype (tento program si můžete případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/).

Na Skype mě najdete pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace" (můžete mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c).

Termín skype konzultace je potřeba domluvit vždy předem, a to přes kontaktní formulář (viz. níže). Z domluveného termínu je možné se omluvit minimálně 24 hodin předem, jinak konzultace propadá. Konzultaci je aktuálně potřeba domluvit tak, aby mohla proběhnout do 30.11.2020.

Sníženou cenu za tuto konzultaci jste již uhradili v rámci platby za online kurz, nyní již tedy nic neplatíte.

Objednáním se, tj. vzájemným domluvením se na termínu konzultace, souhlasíte s těmito podmínkami a dále se zásadami ochrany osobních údajů. Tyto zásady upravují zejména způsob, jakým budu nakládat s vašimi kontaktními údaji, které mi poskytujete za účelem objednání se a provádění platby (jméno, telefon, e-mail, příp. fakturační údaje).

V domluvený čas zahajte Skype hovor - budu vás očekávat. Je na vás, jestli zvolíte videohovor nebo audiohovor bez obrazu.

Tato skype konzultace je jednorázová, nicméně pokud to okolnosti dovolí, můžeme se domluvit na dlouhodobější spolupráci (cena každé další skype konzultace je 800,- Kč, úhrada se provádí bankovním převodem na č. ú. 670100-2215329064/6200 před zahájením konzultace). Z každého domluveného termínu je možné se omluvit minimálně 24 hodin předem, jinak je potřeba danou konzultaci uhradit. Termín rezervuji vždy pouze pro vás a v kratší lhůtě zpravidla není možné jej nabídnout jiným klientům tak, aby jej mohli využít.

Z konzultací se nepořizují žádné záznamy. O průběhu konzultací nepředávám informace třetím osobám. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami. Zachovávám mlčenlivost.


K objednání prosím využijte tento online formulář:

*povinné pole