Skype konzultace:

bližší podmínky

 1. Pokud jsi pojištěncem VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA nebo RBP, můžeš na terapeutické konzultace využít příspěvek těchto českých zdravotních pojišťoven v rámci jejich preventivního programu. Podmínky i výše příspěvku se u jednotlivých pojišťoven liší. V některých případech je potřeba si vyřídit poukaz od pojišťovny ještě před využítím terapie. Bližší informace zde.
 2. Všechny typy konzultací jsou v kalendáři nastavené jako 60minutové - délka konzultace pak bude v praxi odpovídat tebou objednané variantě (volbu provedeš poté, co si v kalendáři vybereš den a čas konzultace).
 3. Poté, co si na Calendly zvolíš termín a odešleš objednávku, bude ti odeslán automatický potvrzovací e-mail. PROSÍM, ZKONTROLUJ SI V POŠTĚ SLOŽKU SPAM (příp. i promo/hromadné) - bohužel tam tento mejl někdy spadne.
 4. Příslušnou částku zašli na účet č. 670100-2215329064/6210, a to tak, aby byla doručena nejpozději 2 dny před zvoleným termínem konzultace. Do poznámky pro příjemce prosím napiš vybraný termín konzultace.
 5. Úhradou platby je zvolený termín konzultace potvrzen.
 6. Konzultace lze v rezervačním systému rezervovat opakovaně, avšak podmínkou pro provedení další rezervace je skutečnost, že všechny předchozí rezervované termíny byly v pořádku uhrazeny. (V případě balíčku konzultací tedy prosím rezervovat nejprve první konzultaci, následně uhradit cenu za celý balíček a poté - ať už naráz nebo postupně - rezervovat zbývající 4 konzultace.)
 7. Potřebuješ rezervovaný termín změnit? Nejpozději ve lhůtě 24 hodin před domluvenou konzultací mě můžeš e-mailem požádat o změnu termínu konzultace, a to pouze ze zvlášť závažných důvodů (např. nemoc apod.). Tuto možnost však můžeš využít pouze jednou za 3 měsíce, jinak termín bez náhrady propadá.
 8. Odkaz na kompletní Všeobecné obchodní podmínky v PDF je zde.
 9. Podmínky ochrany osobních údajů můžeš získat v PDF tady.
 10. Konzultace proběhne přes Skype - tento program si můžeš případně stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/.
 11. Na Skype mě najdeš pod jménem: "Martina Maierová - Konzultace". Můžeš mě dohledat mj. přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c.
 12. V potvrzeném čase následně zahaj Skype hovor - budu tě očekávat.

Těším se na tebe!

Martina