Konzultace v Praze
Sem vložte podnadpis

Osobní konzultace

Osobní konzultace probíhají na adrese Školská 32, Praha 1.

Termín osobní konzultace je potřeba domluvit vždy předem, a to buď telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář (viz. kontakty).

Cena jedné konzultace v délce 50 min. činí 800,- Kč, splatné hotově na konci sezení nebo bankovním převodem (č. ú. 670100-2215329064/6200) před zahájením konzultace. Případně vám můžu vystavit fakturu.

Objednáním se, tj. vzájemným domluvením se na termínu konzultace, souhlasíte s těmito podmínkami a dále se zásadami ochrany osobních údajů. Tyto zásady upravují zejména způsob, jakým budu nakládat s vašimi kontaktními údaji, které mi poskytujete za účelem objednání se a provádění platby (jméno, telefon, e-mail, příp. fakturační údaje).

Můžeme konzultovat jednorázově i se domluvit na dlouhodobější spolupráci. Z každého domluveného termínu je možné se omluvit minimálně 24 hodin předem, jinak je potřeba danou konzultaci uhradit. Termín rezervuji vždy pouze pro vás a v kratší lhůtě zpravidla není možné jej nabídnout jiným klientům tak, aby jej mohli využít.

Při příchodu použijte zvonek "V sobě doma". Na konzultaci prosím nepřicházejte dříve než 5 minut předem. Děkuji za pochopení.

Z konzultací se nepořizují žádné záznamy. O průběhu konzultací nepředávám informace třetím osobám. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami. Zachovávám mlčenlivost.