Trápíš se rozchodem?

Získej 30minutovou psychologickou konzultaci zdarma.


Pro koho je tato nabídka určena?

  • pro dospělé osoby, které nedávno nebo i před delší dobou zažily rozchod, cítí se bezradně, jsou zklamané, smutné nebo naštvané, příliš se trápí vzpomínkami na minulost nebo se obávají toho, co bude dál
  • pro prvních 10 lidí, se kterými se shodneme na termínu (nabízené termíny viz. níže)

Kdo jsem, že ti můžu nabídnout psychologickou konzultaci?

Jsem psycholožka, terapeutka, absolventka psychoterapeutického výcviku v Integrativní rodinné terapii a řady nejrůznějších kurzů (motivační rozhovory, krizová intervence, práce se skupinou, koučování, rodinné poradenství, mediace atp.) Od roku 2018 jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v přístupu zaměřeném na člověka (PCA) a také jsem dlouholetou účastnicí seberozvojové encounterové skupiny.

Práci s lidmi jsem se začala věnovat v roce 2006 a většinu času jsem se pohybovala v neziskových organizacích poskytujících sociální služby osobám v komplikovaných mezilidských vztazích. Tématu rozchodů a rozvodů jsem se nejvíc věnovala v organizaci Dům tří přání a v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy.

V soukromém životě jsem hlavně máma téměř dvouleté dcery a s rozchody mám svoje zkušenosti - od dlouhotrvajících porozchodových trápení a neochotě se vzdát své touhy po expartnerovi, přes rozchody z mé strany, ale s utápením se v pocitech osamělosti, až po rozchod, kdy jsem ráda, že jsem zase single. Při práci s klienty si však dávám záležet na tom, abych si od svých osobních zkušeností zachovala dostatečný profesní odstup.


Jak pracuju aneb Jak bude konzultace probíhat?

Při své práci uplatňuji nedirektivní přístup. Druhého člověka respektuji jako jedinečnou osobu, která je zodpovědná za svůj způsob života. Věřím, že každý jsme tím nejlepším expertem na svůj život a nikoliv na život ostatních. Mně pak nepřísluší udílet jakékoliv rady, protože jsem přesvědčená, že všechny potřebné zdroje má každý k dispozici uvnitř sebe.

Přestože jsem milovnicí svépomocných technik, v terapii žádné takové techniky nepoužívám. V rozhovoru půjdu krok po kroku za tebou a budu tě empaticky doprovázet tam, kam se mě rozhodneš vzít.

Mým úkolem je vytvářet takové podmínky, aby ses cítil/a během konzultace přijímaný/á a vnímal/a bezpečný prostor pro zabývání se svými nejrůznějšími myšlenkami, emocemi, motivy či potřebami a abys nacházel/a možná řešení sama v sobě. V konzultaci budu věnovat své maximální možné úsilí aktivnímu naslouchání a sdělování, jak ti v dané chvíli rozumím. Věřím, že takový způsob kontaktu může mít terapeutický efekt.

V závěru konzultace probereme možnosti, jak můžeš svým porozchodovým procesem postupovat dál.

Využití bezplatné konzultace tě k ničemu nezavazuje, určitě není nutné následně využít žádnou moji další placenou službu, protože i jedna krátká konzultace může být pro tvé další nasměrování dostačující.


Jak můžeš získat bezplatnou konzultaci?

  • níže vyplň kontaktní formulář - uveď svoje jméno, emailovou adresu, na které tě můžu následně kontaktovat, a zaškrtni preferovaný termín (vybraný termín ti ještě potvrdím, tzn. že dokud nedojde k jeho potvrzení z mé strany, tak se nejedná o domluvenou konzultaci; přestože termíny na webu průběžně aktualizuju, může se stát, že si o daný termín napsal někdo chvilku před tebou, v takovém případě ti emailem navrhnu termín náhradní)
  • popiš v 5 větách, co tě teď v souvislosti s rozchodem nejvíc trápí
  • klikni na Odeslat (odesláním kontaktního formuláře potvrzuješ, že jsi plnoletý/á a že souhlasíš s mými zásadami zpracování osobních údajů, stejně tak jako s podmínkami uvedenými na této stránce, kterou si právě pročítáš)
  • do 2 dnů od doby, co mi odešleš svou žádost o bezplatnou konzultaci, se ti ozvu ohledně potvrzení tvé e-mailové adresy a termínu naší konzultace, případně ti navrhnu termín náhradní, pokud by nastala potíž s termíny popsaná výše
  • v domluvený čas následně zahaj skype konzultaci (pokud program skype zatím nemáš, stáhni si jej předem na https://www.skype.com/cs/get-skype/, na skype mě následně najdeš pod jménem "Martina Maierová - Konzultace", přičemž mě můžeš dohledat i přímo kliknutím na tento odkaz: https://join.skype.com/invite/jxhbgB707D6c); naše konzultace bude následně trvat 30 minut.


Na porozchodové trápení nemusíš být sám/sama. Jestli tě moje nabídka oslovila, neváhej se na mě obrátit:-)


DŮLEŽITÉ INFO: Aktuálně nejsou vypsané nové termíny. Pokud máš o konzultaci zájem, vyplň i tak formulář níže. Navrhnu ti možné termíny.


Odesláním kontaktního formuláře potvrzuješ, že ti je více než 18 let a že souhlasíš s mými zásadami zpracování osobních údajů, stejně tak jako s podmínkami uvedenými na této stránce.